Сільська рада
Номер територіального (одномандатного) виборчого округу |
Прізвище, ім’я, по батькові депутата |
Опис меж територіального (одномандатного) виборчого округу |
Орієнтовна кількість виборців в окрузі |
1 |
Черната Ірина Вікторівна |
вул.Заводська, 1-36 |
196 |
2 |
Соколов Віталій Анатолійович |
вул.Заводська, 38-62; М.Вовчка |
171 |
3 |
Куйбіда Людмила Михайлівна |
вул.Джона Говарда |
160 |
4 |
Шуповал Людмила Василівна |
вул.Зелена, 10-35; Центральна, 1-56 |
210 |
5 |
Кімічев Олег Миколайович |
вул.Гагаріна; Ватутіна; Шевченка; Травнева, 69-126 |
208 |
6 |
Мушта Олександр Миколайович |
вул.Зелена, 1-9; І.Франка; Травнева, 1-68 |
169 |
7 |
Тітаренко Ігор Миколайович |
вул.Рубанського |
176 |
8 |
Коваль Сергій Валерійович |
вул.Некрасова, Слави |
213 |
9 |
Нестолій Віталій Володимирович |
вул.Садова, Хоменко |
265 |
10 |
Савченко Іван Григорович |
вул.Корольова, 1-75; Сиротенка, 2-41 |
203 |
11 |
Топчій Тетяна Михайлівна |
вул.Корольова, 77-123; Долинна; Сиротенка, 43-63; Свободи; Соборна |
266 |
12 |
Коваль Петро Григорович |
вул.Молодіжна; Урожайна; Ярівська; Озерна |
173 |
13 |
Бурко Микола Васильович |
вул.Дубинська; Центральна, 57-144; Миру |
216 |
14 |
Зозуля Наталія Анатоліївна |
с.Межигірка, с.Потоки |
162 |
15 |
Попенко Володимир Миколайович |
с.Головеньки: вул..Гоголя; Жукова; Коцюбинського; Лісова; Л.Ратушної; Л.Українки; Миру; Польова; Садова |
158 |
16 |
Куриленко Наталія Василівна |
с.Головеньки: вул.Богуна; Дунаєвського; І.Франка; Ковпака; Леонтовича; Незалежності; Некрасова; О.Кошового; Порика; Хмельницького; Шевченка; Шкільна |
141 |
17 |
Ткаченко Василь Степанович |
с.Сподахи: вул..Гагаріна; Залізнична, Л.Українки; Першотравнева, Підлісна; Подільська; Польова; Чкалова; Шевченка |
259 |
18 |
Данилюк Валентин Васильович |
с.Сподахи: вул.Костенка; Набережна; Партизанська; Садова; Центральна |
228 |
19 |
Лисак Петро Андрійович |
с.Обідне: вул.Гагаріна; Жовтнева; Зелена; Центральна |
182 |
20 |
Мельніков Веніамін Дмитрович |
с.Обідне: вул.Коцюбинського; Лісова; Миру; Першотравнева; Чкалова; Чубинського; Шевченка |
175 |
21 |
Кузьменко Оксана Василівна |
с.Воловодівка: вул.Вишнева, Перемоги; Прибережна; Садова; Шевченка |
153 |
22 |
Мендусь Володимир Миколайович |
с.Воловодівка: вул.Зелена; Колгоспна; Миру; Урожайна. Селище Шевченка |
144 |